Ballagás 2020

Kedves Ballagó Diákok!

Emlékezetes év az idei. A 2019-2020-as tanév szokatlanul ért véget számotokra. A Benneteket több éve tanító pedagógusok, intézményünk dolgozói emlékezetében azonban idők végezetéig megmaradtok. Örülünk, hogy megismertünk Titeket, hogy tanári pályánk részei voltatok. Köszönjük a sok-sok nyelvvizsgát, a tanulmányi és sport eredményeiteket, az előző évben előrehozott érettségi vizsgát, mindazt, amivel iskolánk életét gazdagítottátok.

Ady Endre szavait hívom segítségül:

“Ami fél, azt el ne fogadd,

Egészet akarj és egészet adj!”

(Ady)

Szeretünk minden ballagási ünnepségen méltó búcsút venni végzős diákjainktól. Arra készülünk, hogy az érettségi vizsgák végén majd együtt ünnepelhetünk, közösen gondolunk vissza az itt töltött négy-öt évetekre. Szeretettel gratulálunk ballagásotok alkalmából:

Kavecsánszkiné Pál Erika

intézményvezető

 

 

Ha tetszett ossza meg!