Belépés

Online felhasználók

Jelenleg 0 felhasználó és 29 vendég van a webhelyen.

Ideiglenes felvételi rangsor a 2013/2014 tanévre

Az a továbbra kattintva olvashatók az ideiglenes felvételi rangsorok. A pontszámokat is tartalmazó listát innen lehet letölteni pdf formátumban.

Gimnáziumi tagozat, kód: 01

  1. Al-Taji Petra
  2. Balangó Benedek
  3. Molnár Virág
  4. Mucza Márta Antónia
  5. Nagy Olivér
  6. Kállai Rita
  7. Szűcs Luca
  8. Király Dorka Dominika
  9. Bartucz Kristóf
  10. Ábrahám Mónika Erzsébet
  11. Nagy Balázs
  12. Szűcs Gerda
  13. Kazinczy Tifan
  14. iDobi Renáta
  15. Hegedűs Fann
  16. iSzabó Klaudia
  17. Bartó Bojána Nikoletta
  18. Kozma Gergő Barnabás
  19. Bugyi Gergő
  20. Szabó Bence
  21. Nagy Alexandra
  22. Virág Nóra
  23. Majoros László
  24. Farkas Gyula Géza
  25. Bekő Csaba
  26. Gulyás László
  27. Pánczél Szilvia Leila
  28. Szabó Kitti
  29. Skultéti Liza
  30. Balogh Tamás Zsolt
  31. Telek Viktória Fanni
  32. Karai Eszter
  33. Petrezselyem Eszter Zsófia
  34. Lakatos Martin
  35. Fekete Boglárka
  36. Molnár Nikoletta Andrea
  37. Nagy Máté
  38. Samu Vivien
  39. Szabó Attila
  40. Kállai Alexander Márk
  41. Nagyidai Veronika Kornélia
  42. Sándor Zsófia

Az alábbi tanulók elutasításra kerültek:

  • Szalinka Szilvia Erzsébet
  • Raffai Renáta
  • Varga Ágota
  • Kássa Alexandra
  • Szilágyi Noémi
  • Kamocsai Ramóna

Szakközépiskolai tagozat, kód: 02

  1. Al-Taji Petra
  2. Kállai Rita
  3. Szűcs Luca
  4. Nagy Balázs
  5. Kazinczy Tifani
  6. Szabó Klaudia
  7. Gönczöl Milán
  8. Bugyi Gergő
  9. Nagy Alexandra
  10. Pánczél Szilvia Leila
  11. Skultéti Liza
  12. Telek Viktória Fanni
  13. Ivic Zsófia
  14. Szaniszló Szabolcs
  15. Molnár Nikoletta Andrea
  16. Nagy Máté
  17. Molnár Balázs
  18. Samu Vivien
  19. Szabó Attila
  20. Pászti Martin
  21. Kun Bence
  22. Szaniszló Ákos
  23. Toronyai Petra
  24. Konyicsák Ádám Zsolt
  25. Csizmadia Bence
  26. Baksa Máté
  27. Gócsa Dávid
  28. Komáromi Lajos
  29. Csombók Dominik
  30. Molnár Tünde
  31. Sándor Zsófia
  32. Mózes Dániel
  33. Gál Gergely
  34. Kertész Barnabás
  35. Molnár Zsolt
  36. Kiss Bence
  37. Istráb Anna
  38. Mojzner Alexandra Gizella
  39. Szalinka Szilvia Erzsébet
  40. Tánczos Tibor
  41. Raffai Renáta
  42. Komáromi Kitti
  43. Smer Patrik
  44. Zelei Bence
  45. Szimeiszter Máté
  46. Kovács Dániel
  47. Csiga Enikő
  48. Palcsó László Bence
  49. Telek Andrea
  50. Homoki Márk
  51. Aranyos Erik Béla
  52. Kássa Alexandra

Az alábbi tanulók elutasításra kerültek:

  • Lévai Alexandra
  • AYEAYE
  • Szalai Nikoletta
  • Kocsis György
  • Romanek Tamás
  • Kiss Dorisz
  • Megyesi Tamás

Szakközépiskolai tagozat, kód: 03

  1. Szűcs Luca
  2. Ábrahám Mónika Erzsébet
  3. Kazinczy Tifani
  4. Dobi Renáta
  5. Szabó Klaudia
  6. Kamocsai Dóra
  7. Nagy Cintia
  8. Árpás Fruzsina
  9. Bugyi Gergő
  10. Nagy Alexandra
  11. Rózsa Bianka
  12. Bekő Csaba
  13. Pánczél Szilvia Leila
  14. Skultéti Liza
  15. Major Diána Mária
  16. Kelemen Boglárka
  17. Telek Viktória Fanni
  18. Lakatos Martin
  19. Molnár Nikoletta Andre
  20. aSamu Vivien
  21. Pászti Martin
  22. Nagyidai Veronika Kornélia
  23. Csombók Dominik
  24. Molnár Tünde
  25. Nagy Vanda Fatime
  26. Bradács Barbara Kitti
  27. Istráb Anna
  28. Szalinka Szilvia Erzsébet
  29. Mojzner Alexandra Gizella
  30. Raffai Renáta
  31. Zelei Bence
  32. Berkes Zoltán
  33. Varga Ágota
  34. Csiga Enikő
  35. Balogh Zsolt
  36. Telek Andrea
  37. Homoki Márk
  38. Aranyos Erik Béla
  39. Kássa Alexandra

Az alábbi tanulók elutasításra kerültek:

  • AYEAYE
  • Szalai Nikoletta
  • Zsákai Enikő
  • Lakatos Ilona Lilla
webmaster, Sze, 2013-03-13 09:42
Felvételizők