Kinizsis diákok sikerei a tankerületi tehetségkutató versenyen

Kinizsis diákjaink a Ceglédi Tankerületi Központ által megrendezett Ki Mit Tud? döntőjében óriási sikert arattak.

Oldal Barnabás 11. a osztályos tanulónk az Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola növendékeként csodálatos zongorajátékával nyűgözte le a zsűrit. Barni a gimnáziumi tanulmányai mellett kiemelkedő tehetségként játszik zongorán, és a tegnapi döntőben I. helyezést ért el saját szerzeményével. Köszönjük a felkészítést Fazekas Zsuzsanna tanárnőnek.

Matócsi Emese Kincső 12. a osztályos tanulónk II. helyezést ért el Radnóti Miklós Szakítottunk című versének elődásával. A zsűri a produkció után sokáig nem tudott megszólalni. Köszönjük Tamasi Gyopárka tanárnőnek a felkészítést.

Khórer Attila, iskolánk 9. ny osztályos tanulója, az abonyi Bihari János Alapfokú Művészeti Iskola növendéke is zongorajátékkal indult, óriási vastapsot kapott. Köszönjük a felkészítő tanárának, Nálhi Éva tanárnőnek.

Gratulálunk diákjainknak!

Hajrá Kinizsi!

Stummer-Mészáros Bernadett

intézményvezető

Ha tetszett ossza meg!