Tanévzáró

Bezártuk a 2023-2024-es tanévet. Iskolánk a Református Templomban tartotta tanévzáró ünnepélyét, mely nt Gáll Károly lelkipásztor istentiszteletével kezdődött. Megköszöntük a pedagógusok kiemelkedő munkáját, majd a tanulók jutalmazása következett. Átadtuk a Kinizsi-ösztöndíjat, melyet Dudinszky Anna Mónika alpolgármester asszony alapított (120 ezer forint), és az iskola legjobb tanulmányi eredményű tanulója kapja. Idén Stion Kira Lili vehette át a 10. ny osztályból. A legjobb közösség is pénzjutalomban részesült alpolgámester-asszony által: a 10. ny osztály. A Fiatalok Egészséges Életmódjáért Egyesület elnöke, Drávay Csaba tanár úr Kinizsi-díjat (Decathlon utalványt) adott át Piszár Brigittának, 11. osztályos tanulónak, aki példamutató munkájával, tanulmányi eredményével, igyekezetével kivívta tanárai és társai elismerését. Az iskola tantestülete különdíjban részesítette Balogh Róbertet a 10. a osztályból (Decathlon utalvány) példamutató közösségi munkájáért és az iskolát segítő tevékenységéért mindamellett, hogy előrehozott emelt szintű érettségi vizsgát tett angol nyelvből és önkéntes tartalékos katona. Rajtuk kívül nagyon sok diák részesült elismerésben tanulmányi eredménye vagy közösségi munkája miatt. Az idei tanévzáró ünnepségeken a jutalomkönyvek mellett utalványokat is kaptak a diákok felajánlásoknak köszönhetően.

Köszönjük Nagy Annamáriának, a Szülői Szervezet elnökének a közbenjárást és a Kehely Cukrászda, AboFitt, Black ‘n Burger, Gra-Fitt, Papírmadár valamint a Téglagyári Élelmiszerbolt és egy névtelen felajánló támogatását. Köszönjük az iskolánkat segítő többi szülőnek is a tanévben nyújtott segítségét.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Stummer-Mészáros Bernadett

tagintézmény-vezető

Ha tetszett ossza meg!